O MNE

Ahoj motokár,

volám sa Laco a bývam na Slovensku v meste Trenčín.

Mojou veľkou vášňou je okrem iného aj cestovanie na motorke. Najradšje mám cestovanie po Európskych Alpách. V roku 2018 som vymenil moju predošlú motorku BMW K1200LT za nový stroj rady K1600GTL. Bol to veľký skok v komforte jazdy, ako aj vo výkone a celkovej novej radosti z cestovania po známych aj neznámych cestách a horských prechodoch. 

Som motorkár ako ty a mottom mojich tripov je vždy:

„jazdi bezpečne a vráť sa domov len s dobrým zážitkom“

Prajem to aj tebe a verím, že aspoň malou mierou ti ku tomu mojim bezpečnostným modulom BrakeLight prispejem. Laco.


Okrem cestovania mám rád aj elektroniku a vývoj nových zariadení. Ihneď ako som kúpil motorku BMW K1600GTL začal som uvažovať o dennom svietení brzdového svetla na zadnom kufri. Onedlho som vytvoril prvú verziu modulu "Brakelight 1.0" pre brzdové svetlo. Trvalo to približne dva roky, kým sa verzia otestovala v praxi približne na 20tich kusoch motocyklov BMW K1600GTL po celej Európe.


Po dvoch rokoch vývoja modulu "BrakeLight" pre brzdové svetlo som spustil oficiálny predaj tohto nového produktu vo verzii 1.1, ktorá je celkovo menších rozmerov a svoje poslanie zvyšovať bezpečnosť na cestách, aby nás všetkých bolo lepšie vidieť.

Mám v pláne ponuku bezpečnostných modulov rozširovať a kúpou modulu "BrakeLight" aj vy prispejete ku mojej snahe vytvoriť pre Vás zasa niečo nové.


Vývoj nových produktov je náročný, vyžaduje si veľa času a úsilia pri návrhu, tvorení a výrobe, programovaní a samotnom testovaní. Ďakujem Vám, že kúpou produktov podporujete tento náročý proces 👍

Aktuálna verzia modulu BrakeLight

Pôvodná verzia modulu BrakeLight